UBYTOVANIE V KÚPEĽOCH TRENČIANSKE TEPLICE

Liečebný dom Krym

Liečebný dom Krym je päťposchodový a zároveň najpohodlnejší liečebný dom, ktorý sa nachádza v centre mesta. Celková kapacita tohto Liečebného hotela je 250 lôžok. Stravovanie  a aj procedúry sú poskytované priamo v Liečebnom dome.

Liečebný dom Pax

Liečebný dom Pax sa taktiež nachádza v strede mestečka. Pozostáva z 6. Poschodí a celková kapacita je 270 lôžok. Stravovanie a procedúry sú podávané priamo v Liečebnom dome. Ak sa pacienti potrebujú stravovať diétne je tu možnosť to zabezpečiť.

Liečebný dom Pramenný dvor

Je to dvojposchodový liečebný dom, ktorý sa nachádza v blízkosti centra patrí k Liečebným domom s menšou kapacitou a to len 45 lôžok. Nachádzajú sa v ňom len jedno  - a dvoj – posteľové izby. Stravovanie a niektoré procedúry sú poskytované priamo v Liečebnom dome a na niektoré je potrebné dochádzať do iných Liečebných domov.

Liečebný dom Esplanade

Liečebný dom Esplanade sa nachádza na začiatku parku, jeho kapacita je 76 lôžok, na streche sa nachádza tiež letná terasa. LD pozostáva zo 4 poschodí. Izby v tomto liečebnom dome sú len jedno a dvojposteľové. Stravovanie je zabezpečené  v asi 300 metrev vzdialenom stravovacom stredisku GURMÁN.

Liečebný dom Vlára

Kapacita Liečebného domu Vlára je 46 lôžok. Poskytované sú tu len dvojposteľové izby. Je to 2 – poschodový liečebný dom s výťahom. Stravovanie je zabezpečené tak ako aj v Liečebnom dome Esplanade  v stravovacom stredisku GURMÁN, ktoré je od LD Vláda vzdialené asi 250 metrov.

Liečebný dom Viktória

Liečebný dom Viktória je trojposchodová budova s výťahom len po druhé poschodie. Kapacita tohto Liečebného domu je 76 lôžok. Poskytované sú v ňom jedno a dvojposteľové izby. Na stravu sa chodí do stravovacieho stradiska GURMÁN.

FOTOGALÉRIA